Likvidace firem

Proč likvidovat společnost s ručením omezeným?

U právnické osoby, se kterou již nepodnikáte a chtěli byste ukončit definitivně její činnost, Vám likvidaci společnosti doporučujeme. Rychlost likvidace je závislá na minulosti společnosti a je vždy individuální, stejně jako naše cena za poskytnutí této služby.

Jaké jsou základní důvody k likvidaci společnosti?

  • Zbavíte se povinnosti vést účetnictví, podávat daňová přiznání a podávat hlášení.
  • Nemusíte již řešit zákonné povinnosti a smluvní vztahy plynoucí z činnosti společnosti.
  • Likvidace společnosti podle zákona je transparentní variantou ukončení podnikatelské činnosti.
  • Představitelé společnosti se ihned zbaví tlaku případných věřitelů.
  • Trendem dnešní doby je kriminalizace převodů a prodejů obchodních podílů a likvidace je tak prakticky jediná bezpečná možnost, jak ukončit činnost nefungující společnosti.

Statutární představitelé společností ručí svým majetkem za činnost společnosti.

Co nabízíme?

V případě, že chcete ukončit činnost právnické osoby, jsme schopni ve spolupráci s Vámi provést všechny úkony, které jsou pro likvidaci nutné, samozřejmě s ohledem na jednotlivá specifika každé společnosti.

V součinnosti s Vámi vytvoříme likvidační projekt, zařídíme veškeré formality na úřadech a soudech a provedeme celý proces.

Vy tak získáte prostor pro své další podnikatelské aktivity.

Likvidace společnosti představuje velmi náročný proces, při kterém je potřebné dodržet všechny povinnosti uložené zákonem. Přenechejte proto zodpovědnost na našem týmu specialistů, kteří jsou připraveni připravit pro Vás všechny potřebné dokumenty, zabezpečit komunikaci s příslušnými úřady a zajistí bezproblémový a hladký průběh celého procesu likvidace.

Chcete nezávaznou konzultaci zdarma?